Collection: Pantry
Farm2Me represents hyper-local artisan-made products from your region. Meet the faces behind your food in our growing collection of farmer and artisan profiles.
-
Blackberry, Rhubarb & Ginger Spread Jars - 6 x 10.2oz
- Vendor
- Regular price
- $32.10
- Sale price
- $32.10
- Regular price
-
$61.00 - Unit price
- per
Sold out -
Passion Fruit, Yuzu & Chocoalate Sauce Set - 6 x (3 x 1.5 oz)
- Vendor
- Regular price
- $78.00
- Sale price
- $78.00
- Regular price
-
$108.00 - Unit price
- per
Sold out -
Yuzu Curd - 12 x 6.4 oz
- Vendor
- Regular price
- $100.00
- Sale price
- $100.00
- Regular price
-
$179.00 - Unit price
- per
Sold out -
Chocolate & Dulce de Leche Sauce - 12 x 1.5 oz
- Vendor
- Regular price
- $122.00
- Sale price
- $122.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chocolate & Dulce de Leche Sauce - 12 x 6.4 oz
- Vendor
- Regular price
- $100.00
- Sale price
- $100.00
- Regular price
-
$179.00 - Unit price
- per
Sold out -
Tipsy Peach Jam - Tub - 32oz
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pear Mostarda Preserves Jars - 12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out -
Orange Marmalade with Lemons Preserve Jars -12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out -
Shallot Confit with Red Wine Preserve Jars - 12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out -
Raspberry Rose Preserve Jars - 12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out -
Jam Variety Jar Pack - 12 x 8oz
- Vendor
- Regular price
- $84.00
- Sale price
- $84.00
- Regular price
-
$144.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pflaumenmus - Spiced Plum Butter Jars - 6 x 5.5oz
- Vendor
- Regular price
- $36.00
- Sale price
- $36.00
- Regular price
-
$72.00 - Unit price
- per
Sold out -
Orange Marmalade Jars - 12 x 9.5oz
- Vendor
- Regular price
- $84.00
- Sale price
- $84.00
- Regular price
-
$144.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pear Vanilla Jam Jars - 12 x 8.5oz
- Vendor
- Regular price
- $84.00
- Sale price
- $84.00
- Regular price
-
$144.00 - Unit price
- per
Sold out -
Strawberry Jam Jars - 12 x 8.5oz
- Vendor
- Regular price
- $84.00
- Sale price
- $84.00
- Regular price
-
$144.00 - Unit price
- per
Sold out -
Black and Blue Jam Jars - 12 x 8.8oz
- Vendor
- Regular price
- $84.00
- Sale price
- $84.00
- Regular price
-
$144.00 - Unit price
- per
Sold out -
Figs and Black Tea Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Apples and Cranberry Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pear with Honey and Ginger Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Orange Marmalade with Lemon Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Raspberry Rose Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Marina's Pear Ginger Chutney - 12 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $47.88
- Sale price
- $47.88
- Regular price
-
$95.88 - Unit price
- per
Sold out -
Marina's Cranberry Chutney - 12 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $47.88
- Sale price
- $47.88
- Regular price
-
$95.88 - Unit price
- per
Sold out -
Marina's Cranberry/Apple Jalapeno Chutney - 12 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $47.88
- Sale price
- $47.88
- Regular price
-
$95.88 - Unit price
- per
Sold out -
Strawberry Grapefuit Jam - 6 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $49.50
- Sale price
- $49.50
- Regular price
-
$98.00 - Unit price
- per
Sold out -
Strawberry Ghost Pepper Jam - 6 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $49.50
- Sale price
- $49.50
- Regular price
-
$98.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pear Ginger Jam - 6 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $49.50
- Sale price
- $49.50
- Regular price
-
$98.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mango Habanero Jam - 6 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $49.50
- Sale price
- $49.50
- Regular price
-
$98.00 - Unit price
- per
Sold out -
Kiwi Poblano Jam - 6 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $49.50
- Sale price
- $49.50
- Regular price
-
$98.00 - Unit price
- per
Sold out -
Blackberry Serrano Lime Jam Jars - 6 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $55.50
- Sale price
- $55.50
- Regular price
-
$98.00 - Unit price
- per
Sold out -
Cherry Fig Mostarda - 12 x 9oz
- Vendor
- Regular price
- $109.20
- Sale price
- $109.20
- Regular price
-
$162.96 - Unit price
- per
Sold out -
Cherry Fig Mostarda - 24 x 2.75oz
- Vendor
- Regular price
- $82.80
- Sale price
- $82.80
- Regular price
-
$138.00 - Unit price
- per
Sold out