FREE SHIPPING & RETURNS ON U.S. ORDERS $35+

Collection: Gifts Under $25


117 products
  • Pitted Dates - 1 LB
    Farm2Me - pantry - Amrita Health Foods - Pitted Dates - 1 LB - Pitted Dates - 1 LB -
    Vendor
    Amrita Health Foods
    Regular price
    $6.49
    Sale price
    $6.49
    Regular price
    $9.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Hazelnut Challahs - 1 loaf
    Farm2Me - Snacks - sugar, butter, chocolate - Chocolate Hazelnut Challah - 1 loaf - Chocolate Hazelnut Challah - 1 loaf -
    Vendor
    sugar, butter, chocolate
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $14.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whole Figs (Sun Ripened) - 1 lb
    Farm2Me - pantry - Amrita Health Foods - Whole Figs (Sun Ripened) - 1 lb - Whole Figs (Sun Ripened) - 1 lb -
    Vendor
    Amrita Health Foods
    Regular price
    $6.49
    Sale price
    $6.49
    Regular price
    $9.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Papaya Chunks - 1 LB
    Farm2Me - pantry - Amrita Health Foods - Dried Papaya Chunks - 1 LB - Dried Papaya Chunks - 1 LB -
    Vendor
    Amrita Health Foods
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    $10.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Mango Slices (Unsulfured) - 1 lb
    Farm2Me - pantry - Amrita Health Foods - Dried Mango Slices (Unsulfured) - 1 lb - Dried Mango Slices (Unsulfured) - 1 lb -
    Vendor
    Amrita Health Foods
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Regular price
    $12.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whole Apricots - 1 lb
    Farm2Me - pantry - Amrita Health Foods - Whole Apricots - 1 lb - Whole Apricots - 1 lb -
    Vendor
    Amrita Health Foods
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    $8.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cranberry Compote Jam- Heirloom - Tub - 32oz
    Vendor
    Firehouse Jams, LLC DBA Eat This Yum
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Balsamic Caramelized Onion Tub (XL) - 32oz
    Vendor
    Firehouse Jams, LLC DBA Eat This Yum
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherries Tart Whole Sweetened (Unsulfured) Bag - 1 lb
    Farm2Me - pantry - Amrita Health Foods - Cherries Tart Whole Sweetened (Unsulfured) - 1 lb - Cherries Tart Whole Sweetened (Unsulfured) - 1 lb -
    Vendor
    Amrita Health Foods
    Regular price
    $7.75
    Sale price
    $7.75
    Regular price
    $11.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zataar Pita Chips Bags - 12 x 1oz
    Farm2Me - Snacks - Woodfire brands - Zataar Pita Chips - 12 x 1oz - Zataar Pita Chips - 12 x 1oz - 859672003082
    Vendor
    Woodfire brands
    Regular price
    $11.55
    Sale price
    $11.55
    Regular price
    $22.88
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dark Chocolate Quinoa High Protein Bars - 12 x 2.12 oz
    Farm2Me - pantry - Amrita Health Foods - Dark Chocolate Quinoa High Protein Bars - 12 x 2.12 oz - Dark Chocolate Quinoa High Protein Bars - 12 x 2.12 oz -
    Vendor
    Amrita Health Foods
    Regular price
    $19.50
    Sale price
    $19.50
    Regular price
    $29.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato Jalapeño Marmalade - Tub - 32oz
    Vendor
    Firehouse Jams, LLC DBA Eat This Yum
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gluten-Free Chocolate Chip Coconut High Protein Bars - 12 x 2.12 oz
    Farm2Me - pantry - Amrita Health Foods - Chocolate Chip Coconut High Protein Bars - 12 x 2.12 oz - Chocolate Chip Coconut High Protein Bars - 12 x 2.12 oz -
    Vendor
    Amrita Health Foods
    Regular price
    $19.50
    Sale price
    $19.50
    Regular price
    $29.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Paleo Bites Variety - 5 x 3 oz
    Farm2Me - pantry - Amrita Health Foods - Paleo Bites Variety - 5 x 3 oz - Paleo Bites Variety - 5 x 3 oz -
    Vendor
    Amrita Health Foods
    Regular price
    $8.45
    Sale price
    $8.45
    Regular price
    $19.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Charmoula Lebanese Grlk Spread Bottle - 6 x 9.25oz
    Farm2Me - pantry - Grlk, LLC - Charmoula Lebanese Grlk Spread - 6 x 9.25oz - Charmoula Lebanese Grlk Spread - 6 x 9.25oz -
    Vendor
    Grlk, LLC
    Regular price
    $21.60
    Sale price
    $21.60
    Regular price
    $36.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chipotle Adobo Lebanese Grlk Spread - 6 x 9.25oz
    Farm2Me - pantry - Grlk, LLC - Chipotle Adobo Lebanese Grlk Spread - 6 x 9.25oz - Chipotle Adobo Lebanese Grlk Spread - 6 x 9.25oz -
    Vendor
    Grlk, LLC
    Regular price
    $21.60
    Sale price
    $21.60
    Regular price
    $36.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Original Lebanese Grlk Spread - 6 x 9.25oz
    Farm2Me - pantry - Grlk, LLC - Original Lebanese Grlk Spread - 6 x 9.25oz - Original Lebanese Grlk Spread - 6 x 9.25oz -
    Vendor
    Grlk, LLC
    Regular price
    $21.60
    Sale price
    $21.60
    Regular price
    $36.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Salted Chocolate Sunflower Bars - 12 x 1.89oz
    Farm2Me - Snacks - Ignite Bars - Salted Chocolate Sunflower Bars - 12 x 1.89oz - Salted Chocolate Sunflower Bars - 12 x 1.89oz - 860004700005
    Vendor
    Ignite Bars
    Regular price
    $20.17
    Sale price
    $20.17
    Regular price
    $37.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fig Meyer Lemon Honey Jam - Tub - 32oz
    Vendor
    Firehouse Jams, LLC DBA Eat This Yum
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spiced Caramel Pear Jam - Tub - 32oz
    Vendor
    Firehouse Jams, LLC DBA Eat This Yum
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mojito Lime Sweetened Organic Iced Tea - 12 x 16oz
    Farm2Me - Drinks - Granny Squibb’s Organic Iced Tea - Mojito Lime Sweetened Organic Iced Tea - 12 x 16oz - Mojito Lime Sweetened Organic Iced Tea - 12 x 16oz - GS 10
    Vendor
    Granny Squibb’s Organic Iced Tea
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $26.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mojito Lime Unsweetened Organic Iced Tea - 12 x 16oz
    Farm2Me - Drinks - Granny Squibb’s Organic Iced Tea - Mojito Lime Unsweetened Organic Iced Tea - 12 x 16oz - Mojito Lime Unsweetened Organic Iced Tea - 12 x 16oz - GS 12
    Vendor
    Granny Squibb’s Organic Iced Tea
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $26.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Veg Out Brah Hash - 6 x 8oz
    Farm2Me - Prepared Food - Stone’s Throw Hash - Veg Out Brah Hash - 6 x 8oz - Veg Out Brah Hash - 6 x 8oz - 860004187516
    Vendor
    Stone’s Throw Hash
    Regular price
    $21.65
    Sale price
    $21.65
    Regular price
    $35.94
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tart Cherry and White Tea Preserve Jars - 12 x 1.5oz
    Farm2Me - Pantry - The Quince and Apple Company - Tart Cherry and White Tea Preserve Jars - 12 x 1.5oz - Tart Cherry and White Tea Preserve Jars - 12 x 1.5oz -
    Vendor
    The Quince and Apple Company
    Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    $49.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear with Honey and Ginger Preserve Jars - 12 x 1.5oz
    Farm2Me - Pantry - The Quince and Apple Company - Pear with Honey and Ginger Preserve Jars - 12 x 1.5oz - Pear with Honey and Ginger Preserve Jars - 12 x 1.5oz -
    Vendor
    The Quince and Apple Company
    Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    $49.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples and Cranberry Preserve Jars - 12 x 1.5oz
    Farm2Me - Pantry - The Quince and Apple Company - Apples and Cranberry Preserve Jars - 12 x 1.5oz - Apples and Cranberry Preserve Jars - 12 x 1.5oz -
    Vendor
    The Quince and Apple Company
    Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    $49.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange Blossom Body Cream - 2 x 4oz
    Farm2Me - Health & Home - Sweet Cream - Orange Blossom Body Cream - 2 x 4oz - Orange Blossom Body Cream - 2 x 4oz - 860002500928
    Vendor
    Sweet Cream
    Regular price
    $17.52
    Sale price
    $17.52
    Regular price
    $21.90
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Cream Original Body Cream - 2 x 4oz
    Farm2Me - Health & Home - Sweet Cream - Sweet Cream Original Body Cream - 2 x 4oz - Sweet Cream Original Body Cream - 2 x 4oz - 860002500935
    Vendor
    Sweet Cream
    Regular price
    $17.52
    Sale price
    $17.52
    Regular price
    $21.90
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lavender Fields Body Cream - 2 x 4oz
    Farm2Me - Health & Home - Sweet Cream - Lavender Fields Body Cream - 2 x 4oz - Lavender Fields Body Cream - 2 x 4oz - 860002500911
    Vendor
    Sweet Cream
    Regular price
    $17.52
    Sale price
    $17.52
    Regular price
    $21.90
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Butter Chocolate Chip Cookie Dough Bars - 10 x 1.6oz
    Farm2Me - Snacks - Whoa Dough - Peanut Butter Chocolate Chip Cookie Dough Bar - 10 x 1.6oz - Peanut Butter Chocolate Chip Cookie Dough Bar - 10 x 1.6oz - 860002341750
    Vendor
    Whoa Dough
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    $24.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Cheddar Roasted Cricket Snack Tubes - 6 x 10g
    Farm2Me - Snacks - Entosense - White Cheddar Roasted Cricket Snack Tubes - 6 x 10g - White Cheddar Roasted Cricket Snack Tubes - 6 x 10g - 850004399002
    Vendor
    Entosense
    Regular price
    $23.65
    Sale price
    $23.65
    Regular price
    $42.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange Creamsicle Roasted Cricket Snack Tubes - 6 x 10g
    Farm2Me - Snacks - Entosense - Orange Creamsicle Roasted Cricket Snack Tubes - 6 x 10g - Orange Creamsicle Roasted Cricket Snack Tubes - 6 x 10g - 850004399057
    Vendor
    Entosense
    Regular price
    $23.65
    Sale price
    $23.65
    Regular price
    $42.00
    Unit price
    per 
    Sold out
Sale

Unavailable

Sold Out