FREE SHIPPING & RETURNS ON U.S. ORDERS $35+

Collection: Summer


143 products
  • CHEESES - LARGE
    Farm2Me - Farm2Me - CHEESES - LARGE - CHEESES - LARGE -
    Vendor
    Farm2Me
    Regular price
    $104.95
    Sale price
    $104.95
    Regular price
    $195.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CHEESES - MEDIUM
    Farm2Me - Cheese - Farm2Me - CHEESES - MEDIUM - CHEESES - MEDIUM -
    Vendor
    Farm2Me
    Regular price
    $69.95
    Sale price
    $69.95
    Regular price
    $125.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CHEESES - SMALL
    Farm2Me - Cheese - Farm2Me - CHEESES - SMALL - CHEESES - SMALL -
    Vendor
    Farm2Me
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    $85.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Pickle Kit w/ Jar - Devious Dill - 24 Jars
    Farm2Me - Pantry - Pin Up Pickles - DIY Pickle Kit w/ Jar - Devious Dill - 24 Jars - DIY Pickle Kit w/ Jar - Devious Dill - 24 Jars - DDKit_withjar
    Vendor
    Pin Up Pickles
    Regular price
    $84.00
    Sale price
    $84.00
    Regular price
    $144.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Pickle Kit (No Jar) - Devious Dill - 24 Packets
    Farm2Me - Pantry - Pin Up Pickles - DIY Pickle Kit (No Jar) - Devious Dill - 24 Packets - DIY Pickle Kit (No Jar) - Devious Dill - 24 Packets - DDKit_nojar
    Vendor
    Pin Up Pickles
    Regular price
    $40.80
    Sale price
    $40.80
    Regular price
    $72.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Pickle Kit w/ Jars - Snappy & Sweet - 24 Jars
    Farm2Me - Pantry - Pin Up Pickles - DIY Pickle Kit w/ Jars - Snappy & Sweet - 24 Jars - DIY Pickle Kit w/ Jars - Snappy & Sweet - 24 Jars - SSKit_withjar
    Vendor
    Pin Up Pickles
    Regular price
    $84.00
    Sale price
    $84.00
    Regular price
    $144.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Pickle Kit (No Jar) - Snappy & Sweet - 24 Packets
    Farm2Me - Pantry - Pin Up Pickles - DIY Pickle Kit (No Jar) - Snappy & Sweet - 24 Packets - DIY Pickle Kit (No Jar) - Snappy & Sweet - 24 Packets - SSKit_packet
    Vendor
    Pin Up Pickles
    Regular price
    $40.80
    Sale price
    $40.80
    Regular price
    $84.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vegan Gluten-Free Granola Bulk - 10 LB
    Farm2Me - Pantry - Nora’s Kitchen LLC - Vegan Gluten-Free Granola Bulk - 10 LB - Vegan Gluten-Free Granola Bulk - 10 LB - 6520300032
    Vendor
    Nora’s Kitchen LLC
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    $130.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vegan Gluten-Free Granola Bags - 24 x 2.5oz
    Farm2Me - Pantry - Nora’s Kitchen LLC - Vegan Gluten-Free Granola Bag - 24 x 2.5oz - Vegan Gluten-Free Granola Bag - 24 x 2.5oz - 6520300031
    Vendor
    Nora’s Kitchen LLC
    Regular price
    $84.00
    Sale price
    $84.00
    Regular price
    $120.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vegan Gluten-Free Granola Bags - 24 x 12oz
    Farm2Me - Pantry - Nora’s Kitchen LLC - Vegan Gluten-Free Granola Bag - 24 x 12oz - Vegan Gluten-Free Granola Bag - 24 x 12oz - 6520300030
    Vendor
    Nora’s Kitchen LLC
    Regular price
    $156.00
    Sale price
    $156.00
    Regular price
    $240.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dijon Mustard Organic Beef Jerky bags - 12 x 50 g
    Farm2Me - Meat - Dick Duff’s Organic Jerky - Dijon Mustard Organic Beef Jerky bag - 12 x 50 g - Dijon Mustard Organic Beef Jerky bag - 12 x 50 g - 627843959489
    Vendor
    Dick Duff’s Organic Jerky
    Regular price
    $87.84
    Sale price
    $87.84
    Regular price
    $119.88
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Wine & Rosemary Organic Beef Jerky bags - 12 x 50 g
    Farm2Me - Meat - Dick Duff’s Organic Jerky - Red Wine & Rosemary Organic Beef Jerky bag - 12 x 50 g - Red Wine & Rosemary Organic Beef Jerky bag - 12 x 50 g - 627843959496
    Vendor
    Dick Duff’s Organic Jerky
    Regular price
    $69.88
    Sale price
    $69.88
    Regular price
    $95.37
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Chipotle Organic Beef Jerky Bags - 12 x 50 g
    Farm2Me - Meat - Dick Duff’s Organic Jerky - Sweet Chipotle Organic Beef Jerky Bag - 12 x 50 g - Sweet Chipotle Organic Beef Jerky Bag - 12 x 50 g - 627843959502
    Vendor
    Dick Duff’s Organic Jerky
    Regular price
    $69.88
    Sale price
    $69.88
    Regular price
    $95.37
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bourbon Barrel Aged Hot Honey - 12 x 10.5oz
    Farm2Me - Pantry - AR’s Hot Southern Honey - Bourbon Barrel Aged Hot Honey - 12 x 10.5oz - Bourbon Barrel Aged Hot Honey - 12 x 10.5oz - 858158007125
    Vendor
    AR’s Hot Southern Honey
    Regular price
    $160.00
    Sale price
    $160.00
    Regular price
    $240.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pepperoni Charcuterie Crisps Bags - 12 x 2.0oz
    Farm2Me - Snacks - UNION - Pepperoni Charcuterie Crisps Bags - 12 x 2.0oz - Pepperoni Charcuterie Crisps Bags - 12 x 2.0oz - 856108008437
    Vendor
    UNION
    Regular price
    $57.60
    Sale price
    $57.60
    Regular price
    $93.88
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Twrl Original Black Milk Tea Cans - 12 x 7.5oz
    Farm2Me - Beverages - Twrl M!lk Tea - Twrl Original Black Milk Tea Cans - 12 x 7.5oz - Twrl Original Black Milk Tea Cans - 12 x 7.5oz - 850025145008
    Vendor
    Twrl Milk Tea
    Regular price
    $33.00
    Sale price
    $33.00
    Regular price
    $60.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Real Food Bar - Cherry Cashew Bars - 12 x 2.12oz
    Farm2Me - Snacks - Real Food Bar - Real Food Bar - Cherry Cashew Bars - 12 x 2.12oz - Real Food Bar - Cherry Cashew Bars - 12 x 2.12oz - 866763000301
    Vendor
    Real Food Bar
    Regular price
    $27.00
    Sale price
    $27.00
    Regular price
    $44.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Real Food Bar - Chocolate Sea Salt Bars - 12 x 2.12oz
    Farm2Me - Snacks - Real Food Bar - Real Food Bar - Chocolate Sea Salt Bars - 12 x 2.12oz - Real Food Bar - Chocolate Sea Salt Bars - 12 x 2.12oz - 866763000349
    Vendor
    Real Food Bar
    Regular price
    $27.00
    Sale price
    $27.00
    Regular price
    $44.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Real Food Bar - Peanut Butter Bars - 12 x 2.12oz
    Farm2Me - Snacks - Real Food Bar - Real Food Bar - Peanut Butter Bars - 12 x 2.12oz - Real Food Bar - Peanut Butter Bars - 12 x 2.12oz - 866763000325
    Vendor
    Real Food Bar
    Regular price
    $27.00
    Sale price
    $27.00
    Regular price
    $44.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Twrl Supreme Jasmine Milk Tea Cans - 12 x 7.5oz
    Farm2Me - Beverages - Twrl Milk Tea - Twrl Supreme Jasmine Milk Tea Cans - 12 x 7.5oz - Twrl Supreme Jasmine Milk Tea Cans - 12 x 7.5oz - 850025145015
    Vendor
    Twrl Milk Tea
    Regular price
    $33.00
    Sale price
    $33.00
    Regular price
    $60.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Twrl Hojicha Roasted Green Milk Tea Cans - 12 x 7.5oz
    Farm2Me - Beverages - Twrl Milk Tea - Twrl Hojicha Roasted Green Milk Tea Cans - 12 x 7.5oz - Twrl Hojicha Roasted Green Milk Tea Cans - 12 x 7.5oz - 850025145046
    Vendor
    Twrl Milk Tea
    Regular price
    $33.00
    Sale price
    $33.00
    Regular price
    $60.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Real Food Bar - Espresso Chip - 12 x 2.12oz
    Farm2Me - Snacks - Real Food Bar - Real Food Bar - Espresso Chip - 12 x 2.12oz - Real Food Bar - Espresso Chip - 12 x 2.12oz - 866763000363
    Vendor
    Real Food Bar
    Regular price
    $27.00
    Sale price
    $27.00
    Regular price
    $44.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Perennial Pecan - Pecan Halves - 12 x 8oz
    Farm2Me - Snacks - Perennial Pecan - Perennial Pecan - Pecan Halves - 1 x 8oz - Perennial Pecan - Pecan Halves - 1 x 8oz - 860004047766
    Vendor
    Perennial Pecan
    Regular price
    $84.00
    Sale price
    $84.00
    Regular price
    $140.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Perennial Pecan - Pecan Butter - 12 x 12oz
    Farm2Me - Pantry - Perennial Pecan - Perennial Pecan - Pecan Butter - 1 x 12oz - Perennial Pecan - Pecan Butter - 1 x 12oz - 860004047711
    Vendor
    Perennial Pecan
    Regular price
    $109.20
    Sale price
    $109.20
    Regular price
    $176.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Perennial Pecan - Pecan Parm - 12 x 8oz
    Farm2Me - Pantry - Perennial Pecan - Perennial Pecan - Pecan Parm - 1 x 8oz - Perennial Pecan - Pecan Parm - 1 x 8oz - 860004047735
    Vendor
    Perennial Pecan
    Regular price
    $84.00
    Sale price
    $84.00
    Regular price
    $140.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Perennial Pecan - Pecan Flour - 12 x 1lb
    Farm2Me - Pantry - Perennial Pecan - Perennial Pecan - Pecan Flour - 1 x 1lb - Perennial Pecan - Pecan Flour - 1 x 1lb - 860004047728
    Vendor
    Perennial Pecan
    Regular price
    $109.20
    Sale price
    $109.20
    Regular price
    $164.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Figs and Black Tea Preserve Jars - 12 x 6oz
    Farm2Me - Pantry - The Quince and Apple Company - Figs and Black Tea Preserve Jars - 12 x 6oz - Figs and Black Tea Preserve Jars - 12 x 6oz - 868177000105
    Vendor
    The Quince and Apple Company
    Regular price
    $55.70
    Sale price
    $55.70
    Regular price
    $130.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach Chamomile Preserve Jars - 12 x 6oz
    Farm2Me - Pantry - The Quince and Apple Company - Peach Chamomile Preserve Jars - 12 x 6oz - Peach Chamomile Preserve Jars - 12 x 6oz - 868177000151
    Vendor
    The Quince and Apple Company
    Regular price
    $55.70
    Sale price
    $55.70
    Regular price
    $130.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear with Honey and Ginger Preserve Jars - 12 x 6oz
    Farm2Me - Pantry - The Quince and Apple Company - Pear with Honey and Ginger Preserve Jars - 12 x 6oz - Pear with Honey and Ginger Preserve Jars - 12 x 6oz - 868177000120
    Vendor
    The Quince and Apple Company
    Regular price
    $55.70
    Sale price
    $55.70
    Regular price
    $130.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples and Cranberry Preserve Jars - 12 x 6oz
    Farm2Me - Pantry - The Quince and Apple Company - Apples and Cranberry Preserve Jars - 12 x 6oz - Apples and Cranberry Preserve Jars - 12 x 6oz - 868177000144
    Vendor
    The Quince and Apple Company
    Regular price
    $55.70
    Sale price
    $55.70
    Regular price
    $130.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tart Cherry and White Tea Preserve Jars - 12 x 6oz
    Farm2Me - Pantry - The Quince and Apple Company - Tart Cherry and White Tea Preserve Jars - 12 x 6oz - Tart Cherry and White Tea Preserve Jars - 12 x 6oz - 868177000137
    Vendor
    The Quince and Apple Company
    Regular price
    $55.70
    Sale price
    $55.70
    Regular price
    $130.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear Mostarda Preserves Jars - 12 x 6oz
    Farm2Me - Pantry - The Quince and Apple Company - Quince & Apple - Pear Mostarda - 12 x 6oz - Quince & Apple - Pear Mostarda - 12 x 6oz - 869551000248
    Vendor
    The Quince and Apple Company
    Regular price
    $55.70
    Sale price
    $55.70
    Regular price
    $130.00
    Unit price
    per 
    Sold out