Collection: Pantry Wholesale
Pantry wholesale products - we partner with local artisans and like-minded producers that share our values for Good Food to connect you to high-quality handcrafted provisions. Shop pantry a la carte, which means you can combine any pantry goods from any producer, build your own order to get what you need, when you need it. The order minimum for delivery is $35..
Farm2Me represents hyper-local artisan-made products from your region. Meet the faces behind your food in our growing collection of farmer and artisan profiles.
-
Marina's Homemade Ketchup - 12 x 12oz
- Vendor
- Regular price
- $38.40
- Sale price
- $38.40
- Regular price
-
$62.40 - Unit price
- per
Sold out -
Marina's Signature Italian Style Tomato Sauce - 12 x 24oz
- Vendor
- Regular price
- $64.80
- Sale price
- $64.80
- Regular price
-
$113.88 - Unit price
- per
Sold out -
POKS Spices Original Spicy Cayenne-Based West African Seasoning - 25 x 2oz
- Vendor
- Regular price
- $87.25
- Sale price
- $87.25
- Regular price
-
$135.75 - Unit price
- per
Sold out -
POKS Spices Extra Spicy Cayenne-Based West African Seasoning -25 x 2oz
- Vendor
- Regular price
- $87.25
- Sale price
- $87.25
- Regular price
-
$135.75 - Unit price
- per
Sold out -
Black Coco Chia Granola Packs - 60 x 1.75oz
- Vendor
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
$190.00 - Unit price
- per
Sold out -
Black Coco Chia Granola Packs - 6 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $33.00
- Sale price
- $33.00
- Regular price
-
$70.00 - Unit price
- per
Sold out -
Cacao Crisp Granola Bags - 60 x 1.75oz
- Vendor
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
$190.00 - Unit price
- per
Sold out -
Matcha Vibes Granola Packs - 6 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $33.00
- Sale price
- $33.00
- Regular price
-
$70.00 - Unit price
- per
Sold out -
Cinnamon Chai Granola Packs - 6 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $33.00
- Sale price
- $33.00
- Regular price
-
$70.00 - Unit price
- per
Sold out -
Peach Chamomile Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Raspberry Rose Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Orange Marmalade with Lemon Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pear with Honey and Ginger Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Apples and Cranberry Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Figs and Black Tea Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Upcycled Vegetable Broth Concentrate Boxes - 36 x 18oz
- Vendor
- Regular price
- $214.05
- Sale price
- $214.05
- Regular price
-
$252.00 - Unit price
- per
Sold out -
Upcycled Vegetable Broth Concentrate - 12 x 18oz
- Vendor
- Regular price
- $78.52
- Sale price
- $78.52
- Regular price
-
$84.00 - Unit price
- per
Sold out -
Upcycled Vegetable Broth Concentrate - 48 x 7.4oz
- Vendor
- Regular price
- $183.75
- Sale price
- $183.75
- Regular price
-
$336.00 - Unit price
- per
Sold out -
Upcycled Vegetable Broth Concentrate Cartons - 12 x 7.4oz
- Vendor
- Regular price
- $56.19
- Sale price
- $56.19
- Regular price
-
$84.00 - Unit price
- per
Sold out -
Rawmio Chocolate Hazelnut Spread - 12 Jars x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $99.83
- Sale price
- $99.83
- Regular price
-
$169.88 - Unit price
- per
Sold out -
Rawmio Organic Cookie Dough Spread Almond Chocolate Chip - 12 Jars x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $99.83
- Sale price
- $99.83
- Regular price
-
$179.88 - Unit price
- per
Sold out -
Renewal Mill - Upcycled Oat Milk Flour - 6 x 18oz
- Vendor
- Regular price
- $54.00
- Sale price
- $54.00
- Regular price
-
$95.00 - Unit price
- per
Sold out -
Matcha Almond Butter Jars - 24 x 12oz
- Vendor
- Regular price
- $268.56
- Sale price
- $268.56
- Regular price
-
$403.76 - Unit price
- per
Sold out -
Golden Milk Almond Butter Jars - 24 x 12oz
- Vendor
- Regular price
- $251.76
- Sale price
- $251.76
- Regular price
-
$409.76 - Unit price
- per
Sold out -
Almond Butter Jars - 24 x 12oz
- Vendor
- Regular price
- $234.96
- Sale price
- $234.96
- Regular price
-
$385.76 - Unit price
- per
Sold out -
Hazelnut Cacao Butter Jars - 24 x 12oz
- Vendor
- Regular price
- $251.76
- Sale price
- $251.76
- Regular price
-
$389.76 - Unit price
- per
Sold out -
Maca Cinnamon Almond Butter Jars - 24 x 12oz
- Vendor
- Regular price
- $268.56
- Sale price
- $268.56
- Regular price
-
$403.76 - Unit price
- per
Sold out -
Raspberry Rose Preserve Jars - 12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out -
Figs and Black Tea Preserve Jars - 12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out -
Peach Chamomile Preserve Jars - 12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pear with Honey and Ginger Preserve Jars - 12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out -
Apples and Cranberry Preserve Jars - 12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out