Collection: Pantry Wholesale
Pantry wholesale products - we partner with local artisans and like-minded producers that share our values for Good Food to connect you to high-quality handcrafted provisions. Shop pantry a la carte, which means you can combine any pantry goods from any producer, build your own order to get what you need, when you need it. The order minimum for delivery is $35..
Farm2Me represents hyper-local artisan-made products from your region. Meet the faces behind your food in our growing collection of farmer and artisan profiles.
-
Tart Cherry and White Tea Preserve Jars - 12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pear Mostarda Preserves Jars - 12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out -
Orange Marmalade with Lemons Preserve Jars -12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out -
Shallot Confit with Red Wine Preserve Jars - 12 x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $70.80
- Sale price
- $70.80
- Regular price
-
$130.00 - Unit price
- per
Sold out -
Granola Chik Original Homemade Crunch Containers - 6 containers x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $51.00
- Sale price
- $51.00
- Regular price
-
$100.00 - Unit price
- per
Sold out -
Granola Chik Original Homemade Crunch Bags - 6 bags x 1oz
- Vendor
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
$24.00 - Unit price
- per
Sold out -
Granola Chik Chocolate Chip Crunch Bags - 6 bags x 1oz
- Vendor
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
$24.00 - Unit price
- per
Sold out -
Granola Chik Chocolate Chip Crunch Containers - 6 containers x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $51.00
- Sale price
- $51.00
- Regular price
-
$100.00 - Unit price
- per
Sold out -
Granola Chik Cinnamon Raisin Crunch Containers - 6 containers x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $51.00
- Sale price
- $51.00
- Regular price
-
$100.00 - Unit price
- per
Sold out -
Granola Chik Peanut Butter Crunch Containers - 6 containers x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $51.00
- Sale price
- $51.00
- Regular price
-
$100.00 - Unit price
- per
Sold out -
Granola Chik Vanilla Coconut Crunch Containers - 6 containers x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $51.00
- Sale price
- $51.00
- Regular price
-
$100.00 - Unit price
- per
Sold out -
Feel Good Dough Organic Multi-Purpose Chocolate Dough Mix Bags - 5 bags x 16oz case
- Vendor
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
$60.00 - Unit price
- per
Sold out -
Feel Good Dough Organic Multi-Purpose Dough Mix Bags - 5 bags x 16oz case
- Vendor
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
$60.00 - Unit price
- per
Sold out -
Feel Good Dough Organic Multi-Purpose Oil-Free Whole Grain Dough Mix Bags - 5 bags x 16oz case
- Vendor
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
$60.00 - Unit price
- per
Sold out -
Fine and Raw Dark Chocolate Bars, Organic (83% Cocoa / Cacao) - 10 Bars x 2oz case
- Vendor
- Regular price
- $49.50
- Sale price
- $49.50
- Regular price
-
$95.00 - Unit price
- per
Sold out -
Fine and Raw Dark Chocolate, Organic (70% Cocoa / Cacao) - 10 Bars x 2oz case
- Vendor
- Regular price
- $49.50
- Sale price
- $49.50
- Regular price
-
$95.00 - Unit price
- per
Sold out -
Perennial Pecan - Pecan Parm - 12 x 8oz
- Vendor
- Regular price
- $84.00
- Sale price
- $84.00
- Regular price
-
$140.00 - Unit price
- per
Sold out -
Perennial Pecan - Pecan Flour - 12 x 1lb
- Vendor
- Regular price
- $109.20
- Sale price
- $109.20
- Regular price
-
$164.00 - Unit price
- per
Sold out -
Perennial Pecan - Pecan Oil - 12 x 16oz
- Vendor
- Regular price
- $235.20
- Sale price
- $235.20
- Regular price
-
$406.00 - Unit price
- per
Sold out -
Perennial Pecan - Pecan Oil - 12 x 8oz
- Vendor
- Regular price
- $134.40
- Sale price
- $134.40
- Regular price
-
$232.00 - Unit price
- per
Sold out -
Perennial Pecan - Pecan Butter - 12 x 12oz
- Vendor
- Regular price
- $109.20
- Sale price
- $109.20
- Regular price
-
$176.00 - Unit price
- per
Sold out -
Sea Salt Traditional Handmade Pita Chips Bags - 12 x 1oz
- Vendor
- Regular price
- $11.55
- Sale price
- $11.55
- Regular price
-
$22.88 - Unit price
- per
Sold out -
Parmesan Garlic Traditional Handmade Pita Chips Bags - 12 x 1oz
- Vendor
- Regular price
- $11.55
- Sale price
- $11.55
- Regular price
-
$22.88 - Unit price
- per
Sold out -
Zataar Traditional Handmade Pita Chips Bags - 12 x 5oz
- Vendor
- Regular price
- $28.75
- Sale price
- $28.75
- Regular price
-
$57.88 - Unit price
- per
Sold out -
Sea Salt Traditional Handmade Pita Chips Bags - 12 x 5oz
- Vendor
- Regular price
- $28.75
- Sale price
- $28.75
- Regular price
-
$57.88 - Unit price
- per
Sold out -
Parmesan Garlic Traditional Handmade Pita Chips Bags - 12 x 5oz
- Vendor
- Regular price
- $28.75
- Sale price
- $28.75
- Regular price
-
$57.88 - Unit price
- per
Sold out -
Texas Olive Oil Company, 1836 Extra Virgin Olive Oil Bottles - 12 x 250mL
- Vendor
- Regular price
- $192.00
- Sale price
- $192.00
- Regular price
-
$338.00 - Unit price
- per
Sold out -
1836 Texas Olive Oil Company'Extra Virgin Olive Oil - 12 Bottles x 500mL
- Vendor
- Regular price
- $324.00
- Sale price
- $324.00
- Regular price
-
$506.00 - Unit price
- per
Sold out -
Vegan Milk Chocolate Elderberry Boob Truffle Boxes - 8 x 3oz
- Vendor
- Regular price
- $64.00
- Sale price
- $64.00
- Regular price
-
$165.00 - Unit price
- per
Sold out -
The Dada Dozen Truffle Boxes - 6 x 12 pieces
- Vendor
- Regular price
- $126.00
- Sale price
- $126.00
- Regular price
-
$220.00 - Unit price
- per
Sold out -
Earth Day Snack Pack Box - 1 Box x 3 products
- Vendor
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
2-in x 4-in Honey Comb Boxes - 6 Jars x 6oz
- Vendor
- Regular price
- $84.00
- Sale price
- $84.00
- Regular price
-
$144.00 - Unit price
- per
Sold out