Collection: Small Batch Wholesale
Small Batch is our core at Farm2Me, we support American made fresh groceries and products with locally grown, made, and delivered, seasonal ingredients prepared on the farm or by hand. Order exactly what you want fresh from your local farmers and foodmakers, bakers, fisherman, ranchers, jam makers, cheesemongers, or butchers and we'll deliver it all today to your door or store.
For Makers: Whether you’re a maker who wants to start producing on a bigger scale, or an emerging designer trying to find a production partner within close proximity , making hand made small batch and low minimum order requirements, or a small business looking to work with lower units, small batch production is the most viable option. There are many manufacturers in the Farm2Me community willing to invest time, resources, and professional expertise to emerging brands. Reach out or search below!
Our small batch food brands cater to boutiques, chain stores, chefs, event planners, brands and designers experienced and new;y interested in small batch, small quantity minimum order quantities and solutions for small batch food brand demand.
-
Vanilla Meringue Sweetie Boxes - 12 x 3.35oz
- Vendor
- Regular price
- $61.20
- Sale price
- $61.20
- Regular price
-
$117.00 - Unit price
- per
Sold out -
Raspberry Meringue Sweetie Boxes - 12 x 3.35oz
- Vendor
- Regular price
- $61.20
- Sale price
- $61.20
- Regular price
-
$117.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pineapple Meringue Sweetie Boxes - 12 x 3.35oz
- Vendor
- Regular price
- $61.20
- Sale price
- $61.20
- Regular price
-
$117.00 - Unit price
- per
Sold out -
Stone Throw’s Hash Chorizo Good Hash Bags - 6 bags x 8oz
- Vendor
- Regular price
- $21.56
- Sale price
- $21.56
- Regular price
-
$35.94 - Unit price
- per
Sold out -
Stone’s Throw Hash Philly Me Up Hash Bags - 6 bags x 8oz
- Vendor
- Regular price
- $25.26
- Sale price
- $25.26
- Regular price
-
$41.94 - Unit price
- per
Sold out -
Stone’s Throw Hash Veg Out Brah Hash Bags - 6 bags x 8oz
- Vendor
- Regular price
- $21.65
- Sale price
- $21.65
- Regular price
-
$35.94 - Unit price
- per
Sold out -
Stone’s Throw Hash Wakey Wakey Apple Bacon Hash Bags - 6 bags x 8oz
- Vendor
- Regular price
- $25.26
- Sale price
- $25.26
- Regular price
-
$41.94 - Unit price
- per
Sold out -
Stone’s Throw Hash Bay Be Blue Crab Hash Bags - 6 bags x 8oz
- Vendor
- Regular price
- $25.26
- Sale price
- $25.26
- Regular price
-
$41.94 - Unit price
- per
Sold out -
Black Coco Chia Granola Packs - 60 x 1.75oz
- Vendor
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
$190.00 - Unit price
- per
Sold out -
Black Coco Chia Granola Packs - 6 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $33.00
- Sale price
- $33.00
- Regular price
-
$70.00 - Unit price
- per
Sold out -
Peanut Butter Granola Packs - 60 x 1.75oz
- Vendor
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
$190.00 - Unit price
- per
Sold out -
Peanut Butter Granola Packs - 6 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $33.00
- Sale price
- $33.00
- Regular price
-
$70.00 - Unit price
- per
Sold out -
The Original Granola Packs - 60 x 1.75oz
- Vendor
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
$190.00 - Unit price
- per
Sold out -
The Original Granola Packs - 6 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $33.00
- Sale price
- $33.00
- Regular price
-
$70.00 - Unit price
- per
Sold out -
Cacao Crisp Granola Bags - 6 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $33.00
- Sale price
- $33.00
- Regular price
-
$70.00 - Unit price
- per
Sold out -
Cacao Crisp Granola Bags - 60 x 1.75oz
- Vendor
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
$190.00 - Unit price
- per
Sold out -
Matcha Vibes Granola Packs - 6 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $33.00
- Sale price
- $33.00
- Regular price
-
$70.00 - Unit price
- per
Sold out -
Matcha Vibes Granola Packs - 60 x 1.75oz
- Vendor
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
$190.00 - Unit price
- per
Sold out -
Cinnamon Chai Granola Packs - 6 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $33.00
- Sale price
- $33.00
- Regular price
-
$70.00 - Unit price
- per
Sold out -
Cinnamon Chai Granola Packs - 60 x 1.75oz
- Vendor
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
$190.00 - Unit price
- per
Sold out -
Golden Spice Granola Packs - 6 x 10oz
- Vendor
- Regular price
- $33.00
- Sale price
- $33.00
- Regular price
-
$70.00 - Unit price
- per
Sold out -
Gr8nola Golden Spice Granola Packs - 60 x 1.75oz
- Vendor
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
$190.00 - Unit price
- per
Sold out -
Caramel Meringue Sweetie Boxes - 12 x 3.35oz
- Vendor
- Regular price
- $61.20
- Sale price
- $61.20
- Regular price
-
$117.00 - Unit price
- per
Sold out -
Peach Chamomile Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Raspberry Rose Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Orange Marmalade with Lemon Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Tart Cherry and White Tea Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pear with Honey and Ginger Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Apples and Cranberry Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Figs and Black Tea Preserve Jars - 12 x 1.5oz
- Vendor
- Regular price
- $37.00
- Sale price
- $37.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- per
Sold out -
Almond Meringue Sweetie Packs - 12 x 3.35oz
- Vendor
- Regular price
- $61.20
- Sale price
- $61.20
- Regular price
-
$117.00 - Unit price
- per
Sold out -
Sweet Cream Orange Blossom Body Cream Jars - 2 jars x 4oz
- Vendor
- Regular price
- $17.52
- Sale price
- $17.52
- Regular price
-
$21.90 - Unit price
- per
Sold out