Collection: Organic grocery delivery near Connecticut
Organic grocery delivery near Connecticut wholesale in bulk at Farm2Me is your one stop shop for all your Organic grocery delivery near Connecticut needs. Get the best Organic grocery delivery near Connecticut (small batch) delivered in bulk right to your doorstep. Convenient reordering and fast delivery. | Delivery near me in ... Farm To Me |
Makinajian Farm & Country Store - Stamford, CT
Third generation family owned certified organic farm that grows six types of berries, many mixed vegetables and cut flowers in season. We also sell fresh poultry and eggs all year long.We also carry a full selection of dairy, dry goods and gluten-free products, mostly certified organic. Open Tues.-Sat. 9:30-6:00 & Sun. 10:00-3:00.
SPACE on Ryder Farm - New Haven, CT
Ryder Farm is one of the oldest continuously held family farms on the East Coast, first established by Eleazer Ryder in 1795 and stewarded through the years by successive generations of the Ryder Family. SPACE assumed management of the farm's organic agricultural operations in 2019.
-
Sunflower Seeds (Roasted and Salted) - 1 LB
- Vendor
- Regular price
- $8.50
- Sale price
- $8.50
- Regular price
-
$14.45 - Unit price
- per
Sold out -
Dried Pineapple Slices - 1 LB
- Vendor
- Regular price
- $11.99
- Sale price
- $11.99
- Regular price
-
$20.38 - Unit price
- per
Sold out -
Pineapple Diced (Unsulfured) - 1 LB
- Vendor
- Regular price
- $11.99
- Sale price
- $11.99
- Regular price
-
$20.38 - Unit price
- per
Sold out -
Amrita Bars Gluten-Free Apple Cinnamon High Protein Bars - 12 x 2.12 oz
- Vendor
- Regular price
- $24.50
- Sale price
- $24.50
- Regular price
-
$41.65 - Unit price
- per
Sold out -
High Protein Bars Variety Pack - 12 x 2.12 oz
- Vendor
- Regular price
- $24.50
- Sale price
- $24.50
- Regular price
-
$41.65 - Unit price
- per
Sold out -
Pumpkin Seeds (Roasted and Unsalted) - 1 LB
- Vendor
- Regular price
- $9.99
- Sale price
- $9.99
- Regular price
-
$16.98 - Unit price
- per
Sold out -
Dried Cranberry (Unsulfured) - 1 lb
- Vendor
- Regular price
- $11.49
- Sale price
- $11.49
- Regular price
-
$19.53 - Unit price
- per
Sold out -
Amrita Bars Gluten-Free Chocolate Chip Coconut High Protein Bars - 12 x 2.12 oz
- Vendor
- Regular price
- $24.50
- Sale price
- $24.50
- Regular price
-
$41.65 - Unit price
- per
Sold out -
Zante Currants (Unsulfured) - 1 lb
- Vendor
- Regular price
- $12.75
- Sale price
- $12.75
- Regular price
-
$21.68 - Unit price
- per
Sold out -
Amrita Bars Sunflower Seeds (Roasted and Salted) - 10 x 1 LB Bags
- Vendor
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
$63.00 - Unit price
- per
Sold out -
Amrita Bars Pumpkin Seeds (Roasted and Unsalted) - 10 x 1 LB Bags
- Vendor
- Regular price
- $49.90
- Sale price
- $49.90
- Regular price
-
$89.82 - Unit price
- per
Sold out -
Amrita Bars High Protein Bars Variety Pack - 36 bars x 2.12 oz
- Vendor
- Regular price
- $58.50
- Sale price
- $58.50
- Regular price
-
$105.30 - Unit price
- per
Sold out -
Whole Apricots - 1 lb
- Vendor
- Regular price
- $10.49
- Sale price
- $10.49
- Regular price
-
$17.83 - Unit price
- per
Sold out -
Epicurean Pantry Black Garlic Ketchup Jar - 270g
- Vendor
- Regular price
- $10.88
- Sale price
- $10.88
- Regular price
-
$17.00 - Unit price
- per
Sold out -
Epicurean Pantry Black Garlic Cloves Jar - 50g
- Vendor
- Regular price
- $12.30
- Sale price
- $12.30
- Regular price
-
$18.00 - Unit price
- per
Sold out -
Epicurean Pantry Black Garlic Honey Jar - 100g
- Vendor
- Regular price
- $12.01
- Sale price
- $12.01
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Epicurean Pantry Black Garlic Pearls Bulk-Size Container - 500g
- Vendor
- Regular price
- $81.59
- Sale price
- $81.59
- Regular price
-
$160.00 - Unit price
- per
Sold out -
Epicurean Pantry Black Garlic Paste Bulk-Size Container - 500g
- Vendor
- Regular price
- $62.78
- Sale price
- $62.78
- Regular price
-
$120.00 - Unit price
- per
Sold out -
Epicurean Pantry Black Garlic Paste Bulk-Size Container - 1000g
- Vendor
- Regular price
- $117.20
- Sale price
- $117.20
- Regular price
-
$230.00 - Unit price
- per
Sold out -
Epicurean Pantry Black Garlic Pearls Jar - 50g
- Vendor
- Regular price
- $13.78
- Sale price
- $13.78
- Regular price
-
$21.00 - Unit price
- per
Sold out -
Epicurean Pantry Black Garlic Cloves Bulk-Size Container - 1000g
- Vendor
- Regular price
- $134.38
- Sale price
- $134.38
- Regular price
-
$260.00 - Unit price
- per
Sold out -
Epicurean Pantry Black Garlic Mustard Jar - 220g
- Vendor
- Regular price
- $10.88
- Sale price
- $10.88
- Regular price
-
$17.00 - Unit price
- per
Sold out -
Epicurean Pantry Black Garlic Ketchup Bulk-Size Container - 1000g
- Vendor
- Regular price
- $39.16
- Sale price
- $39.16
- Regular price
-
$75.00 - Unit price
- per
Sold out -
Epicurean Pantry Black Garlic Paste Jar - 100g
- Vendor
- Regular price
- $17.28
- Sale price
- $17.28
- Regular price
-
$25.99 - Unit price
- per
Sold out -
Epicurean Pantry Black Garlic Cloves Bulk-Size Container - 500g
- Vendor
- Regular price
- $70.48
- Sale price
- $70.48
- Regular price
-
$140.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pulpito MMM Mango Fruit Bites Box - 24 Boxes x 150g case
- Vendor
- Regular price
- $96.00
- Sale price
- $96.00
- Regular price
-
$191.76 - Unit price
- per
Sold out -
Wellness by Chyna Sea Moss Gel Jar - 12 Jars x 16 oz case
- Vendor
- Regular price
- $344.00
- Sale price
- $344.00
- Regular price
-
$600.00 - Unit price
- per
Sold out -
Wellness by Chyna Sea Moss Gel Jar - 12 Jars x 8 oz case
- Vendor
- Regular price
- $222.00
- Sale price
- $222.00
- Regular price
-
$300.00 - Unit price
- per
Sold out -
Wellness by Chyna Medicinal Mushroom Capsules Jar - 12 Jars x 90 Capsules case
- Vendor
- Regular price
- $342.50
- Sale price
- $342.50
- Regular price
-
$480.00 - Unit price
- per
Sold out -
Dried Apple Rings (Unsulfured) - 8oz
- Vendor
- Regular price
- $10.19
- Sale price
- $10.19
- Regular price
-
$17.32 - Unit price
- per
Sold out -
Sunflower Butter & Jelly High Protein Bar - 12-Bar Pack
- Vendor
- Regular price
- $24.50
- Sale price
- $24.50
- Regular price
-
$41.65 - Unit price
- per
Sold out -
Pitted Dates - 1 LB
- Vendor
- Regular price
- $11.49
- Sale price
- $11.49
- Regular price
-
$19.53 - Unit price
- per
Sold out